Dzieci

Chichotek

Chichotek - spektakl interakcyjny

Chichotek - spektakl interakcyjny

"Chichotek" to lalkowo-opowiadany spektakl o malutkim ludziku Chichotku, który – by ratować od złych snów swojego króla Chichota i całe królestwo Chichotów – udaje się w niebezpieczną podróż po lekarstwo znajdujące się na Górze Strachów. Dzieci zaproszone są do pomocy!

Szablon Chichotka

Szablon Chichotka

Szablon Chichotka pozwoli samodzielnie stworzyć postać głównego bohatera spektaklu „CHICHOTEK”, żeby dłużej cieszyć się przedstawieniem, odgrywając wymyślone przez siebie scenki z udziałem sympatycznego ludzika. Do zrobienia Chichotka możecie użyć kredek lub flamastrów.

Słuchowiska o Słoniku

Słonik na wakacjach - Kolorowanki

Słonik na wakacjach - Kolorowanki

Nowe Słonikowe Kolorowanki stworzone przez Mariusza Maleszę to jeszcze więcej obrazków z bohaterami słuchowiska o Słoniku. Można je zabrać ze sobą na wakacje lub pokolorować w domu!

Słonik na wakacjach

Słonik na wakacjach

Jedenasta część słuchowiska z cyklu "SŁONIK W DOMU". Dosyć siedzenia w czterech ścianach! Koniec przedszkola, mama ma urlop. Zobaczymy, co okaże się ciekawsze: nowy telefon mamy czy koledzy i koleżanki z wakacji...

Słonik w domu – pakiet odc. 1-6

Słonik w domu – pakiet odc. 1-6

Pakiet słuchowisk dla dzieci i rodziców na wspólny czas pod jednym dachem (odcinki 1-6). Dzieci z pewnością rozpoznają siebie w siedzącym w domu Słoniku. Opowiadania pomagają zrozumieć i uporządkować nową rzeczywistość, pozwalają przyjrzeć się własnym emocjom i porozmawiania o nich.

Słonik w domu – pakiet odc. 7-10

Słonik w domu – pakiet odc. 7-10

Pakiet słuchowisk dla dzieci i rodziców na wspólny czas pod jednym dachem (odcinki 7-10). Dzieci z pewnością rozpoznają siebie w siedzącym w domu Słoniku. Opowiadania pomagają zrozumieć i uporządkować nową rzeczywistość, pozwalają przyjrzeć się własnym emocjom i porozmawiania o nich.

Słonikowe Kolorowanki

Słonikowe Kolorowanki

SŁONIKOWE KOLOROWANKI stworzone przez Mariusza Maleszę to propozycja dla wielbicieli przygód Słonika.

Słonik chce mieć zwierzątko

Słonik chce mieć zwierzątko

Dziesiąta część z cyklu słuchowisk "SŁONIK W DOMU". Słonik i Tata znaleźli potrzebującego pomocy pisklaczka. Słonik czuje, że mały bardzo go lubi i może nawet mógłby zostać w domu na zawsze... Tylko co powiedzą na to rodzice?

Słonik i obcinanie paznokci

Słonik i obcinanie paznokci

Dziewiąta część z cyklu słuchowisk "SŁONIK W DOMU". Lubicie zabiegi higieniczne? Słonik nie za bardzo, a w każdym razie nie wszystkie. Na przykład, żeby się przekonać do obcinania paznokci, najpierw musiał… porozmawiać ze swoimi własnymi pazurami!

Słonik i plac zabaw

Słonik i plac zabaw

Ósma część z cyklu słuchowisk "SŁONIK W DOMU". Słonik tęsknił za placem zabaw. Kiedy wreszcie wybiera się tam z mamą, okazuje się, że kolega zamienił ulubioną zjeżdżalnię w tor wyścigowy, a przecież Słonik chciał, by była pasem startowym dla transfomersa...

Słonik i prezenty

Słonik i prezenty

Siódma część z cyklu słuchowisk "SŁONIK W DOMU". Dziś bardzo ważny dzień dla Słonika – jego urodziny! Chyba wyobrażacie sobie, jak bardzo na nie czeka?

Słonik i wieczór

Słonik i wieczór

Szósta część z cyklu słuchowisk „SŁONIK W DOMU”. Dlaczego rodzice wieczorem czują się tacy zmęczeni i wysyłają Słonika do spania? Przecież on ma jeszcze tyle energii, właśnie teraz świetnie się bawi!

Słonik i zakazy

Słonik i zakazy

Piąta część z cyklu słuchowisk "SŁONIK W DOMU". Ciągle czegoś nie wolno... Tym razem nasz bohater czuje się sfrustrowany, bo tak wiele rzeczy jest zabronione...

Słonik i straszne sny

Słonik i straszne sny

Czwarta część z cyklu słuchowisk „SŁONIK W DOMU”. Ostatnio Słonik śpi niespokojnie i często się boi. Zaskoczony odkrywa, że są rzeczy, których boją się też rodzice! Ale razem łatwiej jest zmierzyć się z nocnymi strachami…

Słonik chce oglądać telewizję

Słonik chce oglądać telewizję

Trzecia część z cyklu słuchowisk „SŁONIK W DOMU”. Słonikowi trudno oderwać się od kolejnych odcinków ulubionej bajki. Razem z Tatą odkrywają jednak, że przygody Superwęża mogą rozgrywać się także poza szklanym ekranem…

Słonik w kuchni

Słonik w kuchni

Druga część z cyklu słuchowisk „SŁONIK W DOMU”. Tym razem Słonik próbuje być samodzielny i śmiało pozwala sobie na eksperymenty z drugim śniadaniem. Co z nich wyniknie?

Słonik się nudzi

Słonik się nudzi

Pierwsza część z cyklu słuchowisk „SŁONIK W DOMU”. Słonik nie poszedł do przedszkola, a jego rodzice – do pracy. Trudno mu zrozumieć tę sytuację, a na dodatek szybko zaczyna odczuwać nudę… Jak sobie z nią poradzi, skoro rodzice są zajęci?

Program dla dzieci i rodziców

Zobacz, jak sobie wyobrażam

Zobacz, jak sobie wyobrażam

Program zabaw i twórczych działań na czas wspólnego bycia w domu przedszkolaka i rodzica, składający się ze scenariuszy i filmików. Ideą programu „ZOBACZ, JAK SOBIE WYOBRAŻAM” jest wsparcie dziecka w roli inicjatora własnych – bazujących na wyobraźni zabaw – poprzez uwagę i aprobatę rodzica.

Słuchowiska o Bolusiu

Boluś i jeż

Boluś i jeż

Mały Boluś jest zwyczajnym kilkuletnim chłopcem, który – jak każde dziecko – kocha swoich rodziców, lubi chlapać się w kałuży oraz po swojemu próbuje zrozumieć otaczający go świat. Któregoś razu podczas spaceru po parku spotyka wraz z mamą małego, potrzebującego pomocy jeża.

Boluś, Asia i dinozaur

Boluś, Asia i dinozaur

Słuchowisko dla dzieci „Boluś, Asia i dinozaur” to kolejne słuchowisko rodzinne Fundacji Artystycznej Młyn, które powstało rok po realizacji „Bolusia i jeża”. Nową bohaterką jest młodsza siostra Bolka – Asia. Kiedy Boluś dostaje na urodziny automatycznego dinozaura, cały dom staje na głowie...